Maxim order a taxi

Araçlar Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Firma Mobil Telecom
Taksi ihtiyacınızı Maxim order a taxi mobil uygulaması sayesinde anında karşılayabilirsiniz.

Günümüzde taksilere de güven kalmayan bir ortam içerisinde bulunuyoruz. Bu durumu ortadan kaldırmak için Maxim order a taxi mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Güven içerisinde hızlı bir şekilde gideceğiniz noktaya anında ulaşmak için çağırdığınız noktaya anında bir araç gelecektir. İnternetten numara bulmak ya da kartvizit taşımak yerine mobil cihazınıza Maxim order a taxi mobil uygulamasını indirin ve konumunuza yakın olan taksi anında ayağınıza gelsin. 

Android işletim sistemine akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek kullanabileceğiniz Maxim order a taxi mobil uygulaması ile sizde keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz. Yüz binlerce araba içerisinden anında ihtiyacınız olan hizmeti elde edebilirsiniz. Rusya'daki en büyük taksi sipariş hizmetinin bir uygulamasıdır. Hizmet Ukrayna, Kazakistan, Gürcistan, Bulgaristan, Tadzhikistan, Beyaz Rusya topraklarında mevcuttur.

Bu ülkelere seyahatlerinizde yanınızda bulunduracağınız Maxim order a taxi mobil uygulaması sayesinde taksiyi ayağınıza çağırarak kaybolmadan gitmek istediğiniz noktaya ulaşabilirsiniz. 2013 yılından bu yanan güvenli ve yenilikçi tarzı ile müşterilerini memnun bırakarak yükselmeye devam ediyor. 

Maxim order a taxi indir